Строїти D.E.E.P.
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок
54.333

Строїти D.E.E.P.

Строїти D.E.E.P.

Ви знаходитесь на планеті, яка надзвичайно багата ресурсами, але для їх видобутку потрібні дуже гарні навички рудокопа й шукача корисних копалин. Вашим вчителем буде Джордж, він, будучи досвідченим працівником, видаватиме підказки, як шукати та продавати знайдені ресурси щоб строїти.

Вам необхідно стежити за кількістю палива і завантаженістю вашого робота. Якщо паливо на межі, а копач максимально завантажений, тоді вам необхідно в терміновому порядку дозаправитися та продати корисні копалини. Паливна шкала знаходиться з правого боку, індикатор навантаженості – зліва. До того ж не потрібно забувати про здоров’я, полагодити вашого робота можна у механіка (Mech Bay). На спеціальній базі (Foreman) Джорджа ви можете дізнатися поточну місію та ваш прогрес в її проходженні.

Продаючи знайдені під землею корисні копалини, ви отримуєте виручку, а її у свою чергу, можна витратити по-різному. Приміром, у вас є можливість докупити палива, або поліпшити технічні характеристики машини.На базарі (Bazaar) ви зможете купити нове обладнання, а продати знайдені матеріали можна на очисному заводі (Refinery).

Управління грою:

Рухи здійснюються за допомогою стрілок або кнопок W, A, S, D. Всі допоміжні дії в D.E.E.P. виконуються шляхом натискання пробілу, який дозволяє дізнатися необхідну інформацію про ту чи іншу споруду, продати або придбати все необхідне.