Minecraft Tower Defense 2
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок
53.717

Minecraft Tower Defense 2

Minecraft Tower Defense 2

Мешкаючи в містечку Хеппі Вілс, молодий хлопець і не думав про те, що його рідний будинок водночас зможе опинитися під загрозою зникнення. Моторошна людина з очима без зіниць, прийшла з нізвідки й замінувала весь острів динамітом, збираючись підірвати його, залишивши тільки попіл та хаос. Рятуючись від лиха, Стів набрів на самотній човен, що погойдується на хвилях неподалік від старої пристані. Не знайшовши іншого виходу, він відправився у раптову подорож в незвідані країни.

Тепер, йому належить знову побудувати затишний куточок, боротися з різними монстрами та відвойовувати у них кожен клаптик землі. А битися з супротивником вам доведеться використовуючи унікальні будівельні здібності героя, створювати безліч пасток і захисних споруд щоб знищити кріпперів та зомбі які йдуть до Стіва. На кожен рівень, як і в першій частині Minecraft Tower Defense гравцеві видається обмежена кількість золота, що є основним матеріалом для зведення всіх об’єктів, тому для проходження гри потрібно контролювати свої витрати.

Управління:

Натисніть лівою кнопкою на блоки для створення дороги та подальшої побудови будівель і пасток, скасовуючи при необхідності прокладений шлях кнопкою A.