Існує 3 режими гри:

Перший "Survival", в ньому потрібно виживати та добувати руду: камінь, залізо, золото, алмази. Шукати їжу, будувати будинок та рятуватися від монстрів.

Другий режим "Creative", в ньому відразу дається нескінченну кількість усіх можливих блоків. У ньому ви можете побудувати замок, який-небудь механізм або щось подібне.

Третій режим "Hardcore" - це теж саме, що і виживання лише в ньому дається всього одне життя. Сам по собі Майнкрафт версії 1.4.7 це гра-конструктор, тільки на комп'ютері. Одним з плюсів безкоштовної гри є свобода дій.

Багато хто говорить, що в Mine Blocks погана графіка. Насправді це зроблено спеціально, щоб можна було будувати рівні споруди, це як "сітка" в графічному редакторі.
Майнкрафт 1.4.7
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок
54.5618

Майнкрафт 1.4.7

Майнкрафт 1.4.7

Безкоштовна українська онлайн версія популярної у всьому інтернеті гри Майнкрафт під номером 1.4.7! Особливо вона сподобається тим, хто любить будувати з блоків різні речі. Гравцеві належить подорожувати у величезному світі, який не має початку і не має кінця. Цей світ складається з одних тільки кубічних блоків. Але їх необхідно ще знайти …

Minecraft – що ж це насправді? Вже практично всі люди на нашій планеті, напевно, чули про таку гру, як Майнкрафт. У перекладі з англійської “Шахтарське ремесло”, по-іншому ще називають “Кубічний світ”. Друга назва з’явилася через графіку, так як у самій грі весь світ складається з кубиків, навіть сонце й місяць.

Управління:

W, A, S, D - рух.
Пропуск - робить стрибок.
Shift - допомагає тихенько крастися.
E - показує поточний інвентар.
Q - викидає річ, яка знаходиться у ваших руках.
Tab - огляд інформації про гравців.
Щоб вибрати українську мову, треба зайти в Options -> Language ... і вибрати з наявного списку - Українська.