» » Лололошка Майнкрафт
Лололошка Майнкрафт
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок
53.758

Лололошка Майнкрафт

Лололошка Майнкрафт

Основним завданням в цій онлайн грі з лололошкою, як і в оригінальній, є видобуток ресурсів і так званий крафт (від англ. Craft – виготовлення) корисних інструментів та зброї, які допомагають вижити й відбивати атаки зомбі, кріпперів та скелетів.

Спершу гравцеві на ім’я Лололошка необхідно зібрати ресурси, швидко клацаючи по ним, коли вони вилітають з дірок на полі. Кілька швидких ударів по блоку розіб’ють його на маленькі частини, які з’являться у вашому інвентарі. Отримані предмети можуть бути використані для створення у Майнкрафті більш просунутих варіантів екіпіровки або ж для інших цілей, таких як приготування їжі або поповнення здоров’я. Бійтеся кріпперів та намагайтеся якнайшвидше розібратися з ними, до того як вони вибухнуть завдавши вам значних втрат. Після того як ви підготуєтеся до походу в печеру, почнеться найцікавіша частина гри Майнкрафт – битва в темних коридорах з ордами мобів.

Як грати:

Виконувати всі дії в грі можна лівою кнопкою миші. За її допомогою ви зможете розбивати блоки, знищувати чудовиськ, відбивати стріли скелетів та використовувати додаткові меню в нижній частині екрана.